Тест «Діагностика загального рівня комунікабельності» (для учнів п’ятого класу) icon

Тест «Діагностика загального рівня комунікабельності» (для учнів п’ятого класу)


НазваТест «Діагностика загального рівня комунікабельності» (для учнів п’ятого класу)
Дата конвертації25.06.2015
Розмір34.71 Kb.
ТипДокументи
скачати

ТЕСТ

«Діагностика загального рівня комунікабельності»

(для учнів п’ятого класу)
Мета: виявити рівень товариськості,комунікабельності,здатності контролювати себе.

(за кожну відповідь «так» нараховується 2 бали, «інколи» - 1 бал, «ні» - 0 балів.)
1.Ви очікуєте буденну ділову зустріч. Чи позбавляє це вас рівноваги?

2.Чи не відкладаєте ви візит до лікаря доти,доки вже немає сил терпіти?

3.Чи не викликає у вас невдоволення або збентеження доручення виступити з доповіддю чи повідомленням із якоїсь нагоди?

4.Ви маєте нагоду поїхати до міста,в якому ніколи ще не бували. Чи докладете ви максимум зусиль для того,щоб уникнути цієї поїздки?

5.Чи любите ви ділитися своїми переживаннями з іншими?

6.Чи дратує вас прохання незнайомої людини показати дорогу,назвати час,відповісти на якесь запитання тощо?

7. Чи вірите ви в існування проблеми «батьків і дітей» та в те,що людям різних поколінь важко зрозуміти один одного?

8. Чи не посоромитеся ви нагадати знайомому,що він забув повернути 10 гривень,що їх ви позичили йому кілька місяців тому?

9.У їдальні чи кафе вам запропонували недоброякісну страву. Чи змовчите ви,лише невдоволено відсунувши тарілку?

10.У ситуації один на один з незнайомою людиною ви не розпочнете бесіду самі і вам не сподобається,якщо першою заговорить вона. Чи це так?

11.Вас жахає будь-яка довга черга. Вам легше відмовитись від свого наміру,ніж стати у хвіст черги і нудитися в очікуванні?

12.Чи боїтеся ви брати участь у залагодженні конфліктної ситуації?

13.У вас є власні,суто індивідуальні критерії оцінки творів літератури,мистецтва,культури,ніяких «чужих» думок з цього приводу ви не приймаєте. Це так?

14.Почувши десь у неофіційній ситуації явно помилкову точку зору з добре відомого вам питання,ви,швидше за все,промовчите?

15. Чи викликає у вас невдоволення прохання знайомих допомогти розібратися в якійсь проблемі чи навчальній темі?

16.Вам легше формулювати свою точку зору в письмовій формі,ніж в усній?

32-30 балів. Ви некомунікабельні,і це ваша біда,оскільки саме ви,передусім,страждаєте від цього. Однак і близьким людям нелегко. На вас важко покластися у справі,що вимагає групових зусиль. Намагайтеся бути більш товариським,контролюйте себе.

29-25 балів. Ви замкнуті,неговіркі,надаєте перевагу самотності, і тому у вас,мабуть,мало друзів. Нова діяльність і необхідність нових контактів якщо й не спричиняють у вас паніки,то надовго позбавляють рівноваги. Ви знаєте цю особливість свого характеру і часто буваєте незадоволені собою. Однак не обмежуйтеся лише цим,оскільки саме від вас залежить змінити ці особливості характеру. Хіба не буває так,що чимось сильно захопившись,ви «несподівано» стаєте розкутими та комунікабельними?Варто лише постаратися.

24-19 балів. Ви певною мірою товариські,у знайомій обстановці почуваєте себе цілком упевнено. Нові проблеми вас не лякають,однак з новими людьми ви зближуєтесь обережно,неохоче берете участь у суперечках і диспутах. У ваших висловленнях часом занадто багато сарказму без усякої на те підстави. Подолати всі ці недоліки - у вашій владі.

18-14 балів. У вас нормальна комунікабельність. Ви допитливі,охоче слухаєте цікавого співрозмовника,досить терплячі в спілкуванні з іншими,відстоюєте свою позицію без зайвої запальності. Без неприємних переживань вирушаєте на зустріч з новими людьми. Водночас ви не любите шумних компаній,екстравагантних витівок і багатослів’я – усе це вас дратує.

13-9 балів. Ви дуже товариські(часом, мабуть,надміру), допитливі, говіркі,любите висловлюватися з різних питань,що,буває,дратує інших. Охоче знайомитеся з новими людьми,нікому не відмовляєте в проханнях,хоча не завжди можете їх виконати. Буває,що ви втрачаєте витримку, однак швидко заспокоюєтесь. Чого вам бракує,так це посидючості,терпіння й відваги при зустрічі із серйозними проблемами. За бажання,однак,ви зможете змусити себе не відступати.

8-4 бали. Товариськість «б’є з вас ключем». Ви завжди у курсі всіх справ. Любите брати участь в усіх дискусіях,хоча серйозні теми можуть викликати у вас нудьгу. Охоче висловлюєтесь,навіть якщо ваше уявлення про проблему більш ніж поверхове. Усюди почуваєте себе,як у своїй тарілці. Беретеся за будь-яку справу,хоча не завжди можете її завершити. З цієї причини люди ставляться до вас з деяким побоюванням і сумнівами. Замисліться над цим.

3 бали і менше. Ваша комунікабельність майже хвороблива.Ви балакучі,багатослівні,втручаєтесь в справи,що не мають до вас жодного стосунку,беретеся судити про проблеми,в яких ви зовсім не компетентні. Через це ви часто буваєте причиною різних конфліктів. Вам потрібно серйозно поставитися до самовиховання.
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи