Читацька конференція «Куди ти йдеш, Україно?» icon

Читацька конференція «Куди ти йдеш, Україно?»


НазваЧитацька конференція «Куди ти йдеш, Україно?»
Дата конвертації28.06.2015
Розмір19.36 Kb.
ТипДокументи
скачати

Читацька конференція «Куди ти йдеш, Україно?»
Те, що в нашому університеті чимало творчих людей, загальновідомо. Про це свідчить чимало книг, підручників, посібників, статей у періодичній пресі, у різних видавництвах, виступів по телебаченню. Багато робить у плані популяризації кращих здобутків своїх талантів і університетське видавництво.

Нещодавно воно започаткувало «Бібліотеку Університету «Україна». Серед перших її випусків книга публіцистики «Куди ти йдеш, Україно?». Її автор – відомий наш письменник, викладач навчального закладу Олександр Кіндратович Глушко.

Бібліотека університету не могла не помітити новинки. Тому й влаштувала читацьку конференцію. Мета її зрозуміла – привернути увагу читачів до книги і загалом до літературної та наукової творчості О.К. Глушка, до цікавого та перспективного видання «Бібліотека Університету».

Відкрила конференцію і вела її директор бібліотеки Н.П. Колесникова. Загалом бібліотека добре підготувалася до вже не першого в її роботі подібного заходу. Зокрема було розгорнуто виставку художніх та публіцистичних творів О.К. Глушка. Були також представлені відзнаки письменника і викладача: нагороди, грамоти. Про життєвий і творчий доробок письменника та викладача розповіла заступник директора бібліотеки Н.В. Панасюк. Бібліотекар В.Ю. Геращенко привернула увагу присутніх до публіцистики О.К. Глушка.

Учасники конференції були досить активними. Розгорнуті виступи підготували відомі журналісти (і водночас викладачі університету) В. Карпенко та О. Горобець. Високо оцінили доробок О. Глушка працівник охорони нашого університету С. Подиман, доцент Інституту філології та масових комунікацій Н. Головченко, відповідальний редактор університетської газети А. Урбан.

Гарно відгукнулись про книгу свого викладача його студенти Ю. Міхеєв (спеціальність «Видавнича справа та редагування») і О. Розщепій (виступ Олександри публікується).

Основна думка всіх без винятку виступаючих зводилась до того, що публіцистика О. Глушка закликає всіх нас об’єктивно і прискіпливо оцінити сьогодні українські реалії, змушує уважно оглянутись навсібіч і шукати справжніх відповідей на життєві питання. Прикро, що навіть ті негаразди, про які писав автор понад двадцять років тому, не зникли з порядку денного, є й сьогодні досить актуальними. Йдеться, передусім, про корупцію, українофобство, ігнорування вітчизняної культури, кричущу соціальну несправедливість, вибіркове правосуддя.

І все ж, попри все, в Україні є ще люди, котрі своєю працею, всім своїм життям утверджують позитив, доводять, причому переконливо і аргументовано, що переможуть та утвердяться європейські цінності, справжні моральні цінності, а Україна обере такий шлях розвитку, доведе всьому світові, що «ще не вмерла України ні слава, ні воля».
Костянтин Пушкаренко
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи