Цікава економіка Коли ми чуємо слово «економіка» icon

Цікава економіка Коли ми чуємо слово «економіка»


НазваЦікава економіка Коли ми чуємо слово «економіка»
Дата конвертації27.06.2015
Розмір20.04 Kb.
ТипДокументи
скачати

Цікава економіка
Коли ми чуємо слово «економіка», мимоволі перед очима з'являються стовпчики цифр, графіки і документи. У школярів воно, звичайно, не тільки не викликає інтересу, але й насторожує.

Про те, що економіка може бути цікавою і веселою, а світ цифр – цікавим і захоплюючим, недавно довідалися старшокласники шкіл нашого міста і прилеглих міст, для яких кафедрою обліку і аудиту Горлівского регіонального інституту Університету «Україна» була проведена вікторина «Бізнес очами дітей».

Ідея створення і розробка сценарію економічної вікторини належить молодому викладачеві кафедри обліку й аудиту Шавкун Ользі Сергіївні. У реалізації цієї ідеї взяли участь 6 викладачів і 5 студентів - магістрів обліку і аудиту.

Цей розважально-пізнавальний захід був проведений у рамках Тижня кафедр інституту в школах міста №65, 22, 4 та ін. на замовлення цих навчальних закладів, а також у школах Донецької області, з якими ГРІ Університету «Україна» уклав договір про співробітництво - це УВК №2 м. Шахтарська, «Фізико-математична школа-ліцей» м. Дзержинська, ОШ №1 м. Кіровське.

У всіх цих навчальних закладах організаторів вікторини зустріли тепло і доброзичливо.

Спочатку учасники - учні старших класів досить неуважно слухали запропоновані завдання, але відразу ж після проведення першого конкурсу «Економічні загадки» і нагородження команд солодкими призами помітно пожвавлювалися, з'являлися азарт і захопленість.

Наступний конкурс із оригінальною назвою «Грошова каша» потребував від учасників концентрації уваги - у барвистому сканворді необхідно було знайти якнайбільше назв грошових знаків. Команди виконували завдання галасливо та весело.

За сканвордом пройшли конкурс економічної поезії і конкурс кросвордів. Усім було цікаво послухати оди на честь економіки. Учасники спритно складали поетичні строфи із запропонованих слів, а в цей же час інша половина команди розгадувала кросворди.

Упродовж заходу старшокласники не тільки узагальнили свої знання в галузі економіки, але й довідалися багато нового і цікавого, подивившись барвисту електронну презентацію про еволюцію грошей.

Переможця визначало компетентне журі у складі представника навчального закладу, в якому проводився захід, і викладача Обліково-фінансового факультету ГРІ Університету «Україна». По закінченню вікторини команда нагороджувалася солодким призом.

Приємно відзначити, що студенти випускних курсів інституту виявляють стільки ентузіазму і позитивної енергії, захоплено розповідаючи школярам про свою майбутню професію, щиро називаючи її найцікавішою і найпотрібнішою.

Важливо те, що й організатори, й учасники отримали масу позитивних емоцій не тільки від оригінальності запропонованої теми, але й від теплої, дружньої атмосфери, що панувала під час заходу.

Організатори вікторини «Бізнес очами дітей» запрошують до співпраці всіх зацікавлених осіб і із задоволенням відгукнуться на запрошення Вашого навчального закладу.
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи