У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» icon

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»


НазваУ Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»
Дата конвертації27.06.2015
Розмір17.06 Kb.
ТипПрограма
скачатиу Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»
Традиційно Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» проводить Дні відкритих дверей.

Цього року програма заходу була досить насиченою, адже цей день був незвичайним: він об’єднав дві події – День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, які стоять перед нелегким вибором майбутньої професії, та вручення дипломів випускникам спеціальності «Правознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Дипломи урочисто вручали ректор інституту, доктор педагогічних наук, Заслужений тренер України, депутат обласної ради Роман Петрович Карпюк та завідувач кафедри права, доктор юридичних наук Міхаіл Биргеу.

Учнівська молодь, яку гостинно приймав навчальний заклад, особисто спілкувалася з керівництвом, викладачами, методистами та студентами, дізналась про умови та правила вступу до вищого навчального закладу, познайомилася з матеріально-технічною та науково-методичною базою. Бібліотечний фонд, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії, медичний центр – все було відкрито для абітурієнтів.

Студентський актив інституту підготував концертну програму для гостей. Студентське життя – це не тільки навчання, а й змістовний і цікавий відпочинок: зустрічі з відомими людьми, конкурси, вікторини, спортивні змагання… Усе це зможуть отримати майбутні студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Цього ж дня кожна кафедра провела презентацію своєї спеціальності. Кафедра маркетингу та фінансів організували брейн-ринг, де переможців нагородили призами з символікою навчального закладу; кафедра здоров’я людини та фізичного виховання організувала показовий виступ «козацького двобою». Кафедра фізичної реабілітації надала можливість бажаючим пройти діагностичне обстеження у науково-дослідній лабораторії функціональної діагностики.

У цей день були запрошені випускники навчального закладу, які поділилися з абітурієнтами своїм досвідом, набутим під час навчання в інституті.

Змістовна та насичена програма Дня відкритих дверей надовго запам’ятається і залишить приємні спогади в абітурієнтів.

А професорсько-викладацький склад інституту має надію побачити знайомі вже обличчя в лавах студентства Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».
Хочете здобути якісну освіту – завітайте до нас!
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи