Творчі люди зустрілись у музеї іващенко В. М icon

Творчі люди зустрілись у музеї іващенко В. М


НазваТворчі люди зустрілись у музеї іващенко В. М
Дата конвертації27.06.2015
Розмір23.63 Kb.
ТипДокументи
скачати

ТВОРЧІ ЛЮДИ ЗУСТРІЛИСЬ У МУЗЕЇ
Іващенко В.М.,

головний спеціаліст сектору молоді

управління освіти, молоді та спорту РДА
Баришівщина багата на талановитих людей! Хто не знає Світлану Патру? Її знають далеко за межами не тільки району, а й України! Дівчина – яскравий приклад всеперемагаючої жаги до життя, любові до людей, віри та надії на краще.

У вчорашньому ефірі телешоу «Говорить Україна» про так званих «кришталевих людей» Світлана довела, що вирок лікарів більше 30 років назад про її неспроможність був не більше, ніж помилкою та некваліфікованістю окремих медиків.

На сьогодні Світлана успішно закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» і працює в цьому ж вузі редактором офіційного сайту університету. Її дитяча мрія здійснилась – вона, не дивлячись на невмолимий діагноз лікарів, є годувальницею в родині. Кваліфікований спеціаліст своєї справи, пише пісні, грає на гітарі, вишивала, займалася бісероплетінням.

Саме в колі творчих людей, котрих нещодавно зібрала у стінах Баришівського районного краєзнавчого музею Людмила Яківна Новоградська, Світлана була центральною фігурою. Вона тут же описала цю подію в улюбленому нею художньо-публіцистичному стилі. Подаємо її текст без змін:

«Осінь. Золотолиста, туманно-хмарна, світлосумна… Осінь малюють, вишивають, пишуть. Люблять. А скоро – зима. Стає все холодніше й холодніше. Тож не дивно, що цієї похмурої та холодної пори хочеться зустрітися з однодумцями за чашкою чаю чи кави.

Нещодавно така зустріч відбулася – у приміщенні Баришівського районного краєзнавчого музею відбулася зустріч творчих людей району. Ідейним натхненником, організатором та господинею зустрічі стала Людмила Яківна Новоградська – директор Баришівського районного краєзнавчого музею. Я, як поетеса і просто творча людина, дуже радо відгукнулася на запрошення і відвідала зустріч. Прийшли і приїхали також поетеса Ганна Іванівна Дудка із с. Коржі; Заїра Гугушаївна Коваленко, художник-аматор із с. Власівка; вишивальниця з с. Перемога Оксана Миколаївна Киреєва. Завітали на зустріч також вишивальниці з Баришівки – Віта Михайлівна Іващенко, Ніна Михайлівна Хабенко та Світлана Георгіївна Гриценко.

Всі вони прийшли не з пустими руками – принесли свої нові картини та вишиті роботи, а Ганна Іванівна Дудка принесла дві нові збірки власних віршів. Учасниці зустрічі поділилися не лише своєю творчістю, а й обмінялися думками щодо мистецтва та його ролі в житті людини. Також кожна розповіла про те, що стало поштовхом до початку творчого життя. І стало зрозуміло, що творчість – це дар. Дар, який дрімає в середині кожної людини. І потрібен лише один крок, поштовх, знак долі для того, щоб у душі розквіт чудовий сад із поезій чи акварелей.

Баришівський районний краєзнавчий музей – дуже тепле і затишне місце. Він зберігає не лише старовинні речі, а й дух мистецтва та творчості.

Зустріч пролетіла як одна мить. Не хотілося покидати це затишне і тепле місце. Навколо – холодна і похмура осінь. Але на душі – тепло і затишно».

Джерело: веб-сайт Баришівської районної державної адміністрації:

http://www.adm-baryshivka.gov.ua/index.php?page=news&subpage=view&id=2042019852526777284dbfa3.42798102
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи