Тварини. The Animals. Слайд 1 icon

Тварини. The Animals. Слайд 1


НазваТварини. The Animals. Слайд 1
Дата конвертації01.07.2015
Розмір91.34 Kb.
ТипУрок
скачати

Інтегрований урок з англійської мови та природознавства 3 клас

Тема: Тварини. The Animals. Слайд 1.

Мета: формування ключових компетентностей: мовна, природознавча, природозберігаюча, комунікативна.

Предметні компетентності: узагальнювати й систематизувати знання учнів з теми «Тварини», повторити вживання модального дієслова CAN, вживання структур HAVE GOT/HAS GOT, тренувати учнів у описі тварин за малюнками, складати невеликі діалоги та розповіді про них.

Розвивати навички читання, аудіювання, усного та писемного мовлення; розвивати пам’ять, логічне мислення учнів, увагу, швидкість мовної реакції, образне мислення.

Виховувати любов до тварин. Досягти максимальної самореалізації кожного учня. Підтримувати інтерес до вивчення англійської мови та природознавства.

Тип уроку: урок узагальнення й систематизації знань.

Обладнання: підручник New Let’s Learn English 1, робочий зошит з англійської мови,флеш-картки з зображенням тварин, ноутбук, екран, проектор, диск, катки для виконання завдань по аудіюванню, письму, кросворд, аксесуари до інсценізації, мікрофон.

Хід уроку

I.Організаційний момент.

1. Комплімент

- Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми поєднаємо урок природознавства і англійської мови. А щоб урок пройшов приємно, посміхніться один одному і скажіть комплімент.

2. Введення в іншомовну атмосферу

P1.-p…- How are you? –I am fine, thank you.

Teacher:-Today we are going to have an unussual lesson.

ІІ. Основна частина уроку.

1. Кросворд

- Урок почнемо з відгадувкання кросворду. (Кросворд – тварини)

1. В’ється, стука молоток,

Він рятує нам садок. (Дятел)

2. В нього восьмеро очей,

Ніжки від самих плечей.

З павутинки робить сітку:

Восени, зимою, влітку.... (Павук)

3. Ніс як у свинки,

Та колючі щетинки. (Їжак)

4. Хто все йде, а все в хаті сидить? (Равлик)

5. Прийшла кума із довгим віником

На бесіду із нашим півником.

Схопила півня на обід

Та й замела мітлою слід. (Лисиця)

6. Схожий на сонце, повзе по травинці,

Чорний горошок у нього на спинці. (Сонечко)

7. Жовтогруді щебетушки

мають чорні капелюшки,

сірі лапки, білі щічки,

називаються ... (Синички)

2. Завдання уроку: Слайд 2

1. Узагальнювати й систематизувати знання учнів з теми «Тварини».

2. Повторити вживання модального дієслова CAN.

3. Повторити вживання структур HAVE GOT/HAS GOT.

4. Тренуватися в описі тварин за малюнками.

5. Складати невеликі діалоги та розповіді про тварин.

6. Вправлятися в читанні, аудіюванні, усному та писемному мовленні.

7. Розвивати артистичні здібності.

8. Вчитися любити і берегти природу.

(Мовна розминка)

3.Warming up: Слайд 3

Teacher: -Let`s repeat some sounds (повторення звуків) (кіт, зебра, білка, кінь)

4. Робота в парах.

Діалоги -Do you like animals?- Yes, I do. (No, I don`t). слайд 4

-What animals do you like?- I like…

5. Інсценізація

Вчитель. А зараз ми помандруємо в ліс, де станемо свідками незвичайної пригоди.

Зайчик:- Ви чули, що на галявині стоїть якась невідома коробка?

Їжачок:- Ходімо подивимось, що там!

Лев:- Hello, my friends!

Зайчик:- Що це за звір такий невідомий і що він говорить?

Лисичка:- Зараз ми про все дізнаємось. Невже ви забули, що я вільно володію п’ятьма мовами?

Лев:- What?

Лисичка:- Шпрех ін зе дойч?

Лев:- I don’t understand you! Do you speak English?

Лисичка:- Yes, I do. What is your name?

Лев:- I am a lion. My name is Alex. I am 12. I am the king of the animals.

Лисичка:- Where are you from?

Лев:- I am from Africa.

Лисичка:- Цей чудернадський звір говорить, що він лев. Звати його Алекс. Йому не знаю скільки років і він з якоїсь невідомої країни Фромефріки.

Лев:- I am here and I want to know everything about you.

Лисичка:- Зачекай хвилинку. Я нічого не розумію.

Зайчик:- Так ти ж перекладач.

Лисичка:- То й що! Цей звір говорить з таким акцентом, що я не все можу зрозуміти.

Їжачок:- Ой що ж тепер робити?

Лисичка:- Я придумала!!! Я нещодавно придбала курси по вивченню мов за новою методикою. Так зараз знайду. Ось вони « Вивчення української та англійської мов за 2 хвилини». Це те, що нам треба! Зайцю, вмикай.

4. Гра «Доповни текст англійськими словами»

Слайди 5 - 11

Жив собі собака (a dog) І був у нього найкращий друг (a cock)

Вирішили якось (a dog) з (a cock) відвідати (a frog)

Пішли вони до нього …(go) ішли вони повільно… (slow)

І побачили (a cat) що наздоганяв (a ret)

Але (a ret) забігла в (a house) і попросила (a mouse)

Дивись…(look) (a cat) біжить (a mouse) та (a ret) сховалися вмить

(a dog ) та (a cock) сказали (a cat)

«Не вмієш дружити ти з (mouse ) та (ret)

Ходім…(go) краще в гості» - сказав (a dog)

І (a cat) облизнувшись пішов до (a frog)

Лев:- It is a very interesting program is not it?

Всі:- Yes

Їжачок:- Тепер ми розуміємо один одного і можемо розповісти про себе.

5. Фізкультхвилинка. (пісня з рухами) слайд12

Teacher: -And now we have a rest. Stand up and do actions according to the words of the song

“What animal am I?”

6. Бесіда «Як тварини готуються до зими»

- Птахи відлетіли в теплі краї.

- Звірі залягають у сплячку.

- Комахи поховалися під кору дерев та у шпаринки.

- Риби пішли на глибину.

7. Гра «Розсели тварин у будиночки»

Вчитель. – На які грури можна поділити тварин? (звірі, птахи, комахи, риби).

- Зараз ми пограємо в гру «Розсели тварин у будиночки». (По 2 тварини.)

- Чому ми так їх розселили? (Бо тіло звірів укрите шерстю, птахів пір’ям, риб лускою, а комахи мають 6 ніг. )

8.Монологічне мовлення учнів

Teacher: -Very good. You are great. Now imagine you are an animal. Describe yourself don`t name what animal are you.

( Перевірка дом. завдання. (опис тваринки в 1 особі, малюнки)

9.Письмо. Робота з картками (Що можуть і не можуть робити тварини)

Teacher: -Take your cards, look at these pictures and write what each animal can or cannot do. (пташка, риба, кіт, панда)

Put can or can`t

Example: The bird can fly.

The bird can`t run.

1. The fish … run.

The fish … swim.

2. The cat … climb.

The cat … fly.

3. The panda … fly.

The panda … climb.

Teacher: -Read your sentences

10.Аудіювання

Teacher: - All of you have got the papers with the pictures. Listen very attentively the dialogues and put ticks for true picture. (мавпа, тигр, панда, слон, бегемот, пташка)

Teacher: -Check your answers

11.Фізкультхвилинка

- А зараз ми помандруємо на чарівну галявину, де ховається багато лісових звірів.

Тут пташок ми зустрічаєм,

Разом з ними політаєм.

Разом з зайцем пострибаєм

І від вовка повтікаєм.

Як лисичка до зайчат підкрадемося.

Як ведмедик клишоногий потанцюємо.

Ледве чутно тихим лісом помандруємо.

Руки вгору, руки вниз,

До звіряток усміхнись.

12. Робота в групах.

Вчитель. – Давайте пригадаємо , як діляться тварини за способом живлення.

(Хижі, всеїдні та рослиноїдні).

- А зараз попрацюємо в групах .

Ігр. Записати хижих тварин. (Вовк, окунь, сонечко, ластівка, лев, чапля)

ІІгр. ...всеїдних тварин. (Муха, карась, лелека, ведмідь, дикий кабан, мурахи)

ІІІгр. ...рослиноїдних.(Корол. жук, толстолобик, заєць, шишкар, слон, лось)

Перевірка

13. Порівняння частин тіла тварин, використовуючи слова- помічники.

Teacher: - Compare some parts of the body of different animals using the helping words: has got, long, short, big, small. Слайд 13- 15

Тигр-панда (хвіст)

жираф-бегемот (шия)

Слон-мавпа (вуха)

14.Гра «Пазли» (ЛунтікЧебурашка, Змій Горинич)

Teacher: - What is unreal?

15. Пояснення д/з. скласти діалог про казкову тваринку

Teacher: - At home make up the dialogue about an unreal animal.

III. Підсумок уроку.

1. Вправа «Мікрофон»

- Кореспондент журналу «Пізнайко» хоче знати, для чого треба оберігати тварин.(1хв.)

Слід усім.................захищати

Тварин треба..........підгодуй

Їх оселі...................запам’ятати

Краще взимку........не руйнуй

Thing we never should forget: слайд16

Animals we must protect.
Поделиться:





База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи