Сковородинівські читання icon

Сковородинівські читання


НазваСковородинівські читання
Дата конвертації28.06.2015
Розмір12.9 Kb.
ТипДокументи
скачати

Сковородинівські читання
З метою поглибленого вивчення української літератури та з нагоди дня народження Григорія Савовича Сковороди 10 грудня у читальній залі відбувся творчий захід. Бібліотека разом із кафедрою української мови і літератури та східних мов провели сковородинівські читання. На замовлення була оформлена тематична виставка “Г. Сковорода як дзеркало України”, на якій були представлені твори славетного українця, збірники наукових праць та художньо-публіцистичні видання.

Оглядову лекцію підготувала і провела завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент О.В. Коломієць, яка зробила глибокий аналіз життєвого і творчого шляху першого українського філософа. Олена Вікторівна наголосила, що провідні філософські ідеї митця лежать у художній творчості Г. Сковороди. У ході читань звучали його поезії, афоризми, цитати з байок, фрагменти філософських трактатів.

З бібліографічним оглядом “Г.С. Сковорода – філософ, теолог, поет, педагог, співак” виступила заступник директора бібліотеки Н.В. Панасюк, яка ознайомила слухачів із науковими працями, присвяченими творчості Сковороди, з бібліографією його творів.

З метою супроводу дисципліни «Історія української літератури» виникла пропозиція розробити рекомендаційний список сучасних видань і публікацій, присвячених творчості Г. Сковороди, який допоможе студентству з виконанням контрольних, практичних та курсових робіт.

Подібні заходи сприяють формуванню у студентів інтересу до класичної та наукової літератури, уміння працювати з бібліографічними покажчиками.

Бібліотека буде й надалі сприяти проведенню наукових читань з шевченкознавства, франкознавства, лесезнавства.
Ніна Колесникова,

директор бібліотеки
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи