Програма перебування професора Діани Риндак в Університеті «Україна» icon

Програма перебування професора Діани Риндак в Університеті «Україна»


НазваПрограма перебування професора Діани Риндак в Університеті «Україна»
Дата конвертації27.06.2015
Розмір10.26 Kb.
ТипПрограма
скачати

Нещодавно наш університет відвідала професор Університету Флориди, відомий у США експерт з підготовки навчальних програм для роботи з інвалідами пані Діана Риндак. Вона оглянула ВНЗ. Зокрема, побувала у спортивно-реабілітаційному центрі, медичному кабінеті, одному із комп'ютерних класів, у редакційно-видавничому комплексі.

Пані Діана Риндак виступила на семінарі викладачів і студентів інтегрованих груп, на якому прочитала лекцію «Інклюзія студентів з інвалідністю - шлях до безбар'єрної совіти». А в університетській «Талан-студіо» американський науковець познайомилася з підготовкою навчальних аудіо- та відеоматеріалів. Побувала наша гостя на відкритті фестивалю «Університетське літо - 2008».

Програма перебування професора Діани Риндак в Університеті «Україна» завершилася «круглим столом» у посольстві США в Україні. На півторагодинній зустрічі йшлося про забезпечення рівних прав для людей з особливими потребами, про те, що необхідно зробити, щоб Україна ХХІ століття стала безбар'єрним суспільством. У «круглому столі, на який було запрошено обмежене коло представників найактивніших громадських організацій наш університет представляли його керівник П.М. Таланчук і автор цих рядків.

Катерина КОЛЬЧЕНКО,

проректор з наукової роботи,

голова Всеукраїнської молодіжної

громадської організації

студентів-інвалідів «Гаудеамус»
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи