Програма додаткового вступного випробування для конкурсного відбору вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» icon

Програма додаткового вступного випробування для конкурсного відбору вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»


НазваПрограма додаткового вступного випробування для конкурсного відбору вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»
Дата конвертації28.06.2015
Розмір26.65 Kb.
ТипПрограма
скачати

Відкритий міжнародний університет розвитку людини

«Україна»


ПРОГРАМА

ДОДАТКОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

для конкурсного відбору вступників

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»

за спеціальністю 7.05170112 «Харчові технології та інженерія»

8.05170112 «Харчові технології та інженерія»

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

Київ −2014Пояснювальна записка

Переслідуючи мету забезпечення якості продукції громадського харчування, підвищення її конкурентоспроможності, додатковий іспит з технологій харчування для спеціалістів та магістрів, включає в себе три розділи: "Нетрадиційні технології продукції громадського харчування", "Технологія дієтичного та дитячого харчування", "Національні технології громадського харчування".

Під час вивчення курсу студенти одержують знання, які відповідають сучасному рівню розвитку науки про харчування, знайомляться з основними досягненнями, перспективними, новітніми технологіями продукції громадського харчування, їх науковим обґрунтуванням.

В розділі Нетрадиційні технології продукції громадського харчування" студенти знайомляться з методами використання нетрадиційної сировини у виробництві продукції громадського харчування, новітніми досягненнями науки і практики в технології виробництва продукції громадського харчування, що сприяє поглибленню їх професійних знань.

Основнаувага при викладаннірозділуприділяєтьсяперспективним, нетрадиційнимтехнологіям, їхнауковомуобґрунтуванню.

Організоване на науковійосновідієтичне і дитячехарчуваннядаєможливість не тількилікувати, але йпопереджуватибагато хвороб.

В розділі "Технологіядієтичного і дитячогохарчування" вивчаютьсяпринципидієтичноїтерапії і застосуваннярізноманітнихдієт при найбільшпоширенихзахворюваннях, особливостітехнологічноїобробкипродуктів у приготуваннідієтичних і дитячихстрав.

Мета розділу "Кухнінародівсвіту" - датимайбутнімфахівцямзнання з особливостейвикористаннясировини, харчовихпродуктів та національнихособливостейтехнологіїприготування і правил подачістрав, напоїв, кулінарних та кондитерськихвиробів.

Вивченнявсіхпідрозділів спецкурсу базується на основіусієїсукупностірізних форм навчання: лекцій, лабораторних, практичних та семінарських занять, індивідуальної і самостійноїроботистудентів.


Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи