Нумо, хлопці! Свято присвячене Дню захисника в ітчизни Підготували icon

Нумо, хлопці! Свято присвячене Дню захисника в ітчизни Підготували


НазваНумо, хлопці! Свято присвячене Дню захисника в ітчизни Підготували
Дата конвертації30.06.2015
Розмір70.25 Kb.
ТипДокументи
скачати

Нумо, хлопці!

Свято присвячене

Дню захисника Вітчизни

Підготували

Остролуцька Т.В

Скоп Н.І

Вступне слово вчителя.

 Сьогодні- велике свято, бо саме сьогодні День захисника Вітчизни. Це свято справжніх чоловіків, адже так повелося з давніх давен, що саме вони захищали, боронили рідну землю від нападників. I коли в родині народжувався син- то була особлива, велика радість і щастя, адже він- і продовжувач роду, і опора, годувальник ,і надія для всієї рідні. Ще зовсім маленького хлопчика батько починав виховувати як майбутнього чоловіка, сильного, сміливого, витривалого, якій би і на землі працював, і по господарству лад давав, і козаком би справжнім став. Захищати свою землю- це привілегія чоловіків, це обов'язок кожного громадянина. Так було колись, так є і в наш час. А наші хлопчики- майбутні захисники Батьківщини. А щоб стати ними, потрібно готуватись вже зараз.

I сьогоднішня гра- конкурс"Нумо,хлопці!" на один день перенесе нас до армії, нехай несправжньої, трішки фантастично, але все рівно хлопчикам треба показати і розум, і силу, кмітливість, тобто все те, чим повинен володіти справжній чоловік.

Дорога до армії починалась з проводів юнака. А проводжали хлопців завжди весело. Обов'язково хлопець отримував подарунок.

I сьогодні наші хлопчики- учні 4-Б та 4-В класу ,вирушаючи на службу, теж отримають подарунок. А його дарують Шефір Микита Шелeг Юлія. Вони виконують танок" Вальс"

- Ну що ж, хлопці, гарної вам дороги, легкої служби! (Лунає пісня "Солдати")

I.І починається служба солдата зі строєвої підготовки. А чи готові хлопці до неї? Подивимось! Цей конкурс проведе вчитель фізкультури Тетяна Григорівна. Правильне виконання команд оцінюється 1 балом. Найвища кількість балів яку може отримати команда- 12.

( Виконувати команди допомагає пісня дівчат 4-В класу)

Слово" журі"

II. Молодці! чудово впорались із першим завданням. Солдати обов'язково в армії товаришуватимуть, але спершу вони знайомляться. Познайомимось зараз і ми. Найвища кількість балів, яку принесе 1 учасник 4 бал.( 2бал. а розповідь, 2бал -за визитку).

Доки журі, рахує бали дівчатка 4-Б класу передають вам, хлопці, музичний привіт. Вони виконують спортивний танок.

Журі оголоcило результати.

lll. To не солдат, що не вміє швидко одягатись. А от чи вмієте це ви, зараз перевіримо. Зніміть свої піджаки, виверніть, повісьте на спинку стільця. Хто одягнув піджак, застебнув всі ryдзики, піднімає руку. Команда, яка першою виконає це завдання отрима 12 балів, a хто буде другим отримає 6 балів. На рахунок три починаєтe одягатись.

Слово" журі"

IV. Чимало часу вже провели в армії? Тому зголодніли. А справжній coлдат i обід приготувати вміє. А які наші хлопці вправні кухарі, зараз подивимось. Сьогодні наш обід- картопля!

Перед нашими кухарями стоїть завдання швидко ,не насмітивши, почистити картоплю, потім серветкою витерти руки i лише чисту руку підняти догори.

Приготувались: один, два,три-почали!

нам зроблять Шефір Микита та Шелег Юлія. Вон виконають танок" Чага".

Слово" Журі"

V. Справжній солдат повинен вміти все робити своїми руками( речі тримати в порядку). А чи можуть наші маленькі солдати хоча б гудзика пришити? Зараз кожен хлопчик отримає по гудзику. Команда, яка першою виконаc це завдання отримас 12 балів, а хто буде другим отримас 6 балів. Виконавши завдання, потрібно встати. Пришивати гудзик починаемо на рахунок три. Дивимось, які вправні наші учні.

Пришивати гудзики робота не така вже й весела, тому настрій нашим хлопчикам піднімає Царенко Після такого розкішного обіду потрібно і перепочити. А веселий відпочинок Анастасія.


VI. Ми бачимо, що вже всього навчились в армії, тому можна і в розвідку йти. Кожен солдат отримає шифровку, в якій записанi 12 cлів. Ви їх повинні за l хвилину запам'ятати в тому порядку, в якому вони записані. Потім шифровку знищити.  Правильна відповідь -1бал. Найвища кількість балів-12.


4-Б клас

4-В клас

1 Машина

1Річка

2 кішка 

2. береза

3. діти

3. Ліс 

4 футбол

 4 сонечко

5 південь

 5 стіл 

 6 метро 

6 ластівка

7. кран

7 пісня

8 борщ

8 ключ

9.книга

9 човен

 10 театр

10 яблуко

11дитина

11 корова

12 банка

12 усмішка

Молодці, ви всі пройшли ще одне серйозне випробування. Тому прийміть палкі вітання від Орлової Анастасії та Шелег Юлії. Танець"Джайф".

VII. Ось і наш солдатський день наближасться до кінця. Добре ви попрацювали і запрошуємо всіх на дискотеку, але незвичайну, яка вибере із вас найспритнішого. В кожній команді залишиться по 3 чоловіки. Гра продовжуeться до тих пір, доки залишасться один гравець, команда якого переможе , отримає- 12. балів, друга команда- 6 балів.

Шановні друзі! Сьогоднішня гра нас ще раз переконала в тому, що підростають справжні захисники рідної землі: розумні, сильні, сміливі. А так як сьогодні свято, то і наших хлопчиків привітають дівчата. Вони вручать подарунки на згадку про сьогоднішній день.

.
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи