Кулаковська Катерина Юріївна icon

Кулаковська Катерина Юріївна


НазваКулаковська Катерина Юріївна
Дата конвертації27.06.2015
Розмір23.85 Kb.
ТипДокументи
скачати

Кулаковська Катерина Юріївна – випускниця 2009 р. Горлівського регіонального інституту Університету «Україна", бакалавр соціальної роботи. Єнакіївський міський військовий комісаріат, спеціаліст І категорії, працівник Збройних Сил України. За період навчання показала себе відповідальною, ініціативною студенткою з великим потенціалом та організаторськими здібностями. Навчаючись на «відмінно», активно займалася науковою діяльністю, посідала призові місця на науково-практичних конференціях, займалася спортом, брала участь у культурно-масовій роботі інституту. Ще під час навчання досягала високих результатів у роботі по спеціальності на громадських засадах. З першого курсу Катя обіймала посаду керівника Соціальної служби Комітету організації студентського самоврядування (КОСС). Як майбутній соціальний працівник вона проводила різноманітні заходи з профілактики негативних явищ серед студентів та молоді міста, правопорушень, шкідливих звичок, хвороб та ін. Працюючи у студентській Соціальній службі, вона постійно шукала нові шляхи та методи роботи з молоддю, внаслідок чого ініціювала, створила та організувала роботу Школи соціального тренера. Разом із досвідченими педагогами кафедри соціальної роботи та гуманітарних дисциплін і начальником відділу соціальної політики КОСС Боханцевою В. розробила цикл тренінгових семінарів «Наркоманія – міфи та реальність», «ВІЛ/СНІД і молодь», «Насильство над особистістю», «Я.Концепція. Зміни», які проводила в інституті зі студентами. Пересвідчившись в ефективності та продуктивності цих тренінгів у профілактичній роботі, Катя запропонувала їх проведення за межами вузу в ЗОШ міста. У рамках програми Міськвиконкому щодо організації правової освіти населення, це починання набуло офіційного статусу, а потім вийшло і за межі міста. За 2006-2008 роки активної діяльності студенти – соціальні тренери спеціальності «Соціальна робота» під керівництвом Каті провели 52 тренінги, в яких узяли участь 925 учнів ЗОШ та профтехучилищ міст Горлівки, Дзержинська, Артемівська, Єнакієве (ЗОШ №№ 47, 14, 73, 12, 40, 8, 13, 65, 25, 37, 4, 15, 52, 53, 30, 84, 6, 42, 77 (були охоплені школярі 10-х та 11-х класів); школах-інтернатах №№ 4, 5; училищах №№ 9, 92, 25, 37). Деякі тренінги проводилися на замовлення шкіл, не внесених до попереднього плану. Робота Катерини була високо оцінена соціальними службами та відділами зі справ дітей міста, на адресу інституту приходили листи-подяки.

У процесі навчання Катерина постійно підвищувала свій професійний рівень. Вона з ентузіазмом брала участь у заходах та соціальних акціях, таких як: триденний тренінг, організований Східноукраїнським об’єднанням молодіжних організацій «Права людей», дебати за темою: «Подолання стигми дискримінації ВІЛ-позитивних людей» у Донецькому дебатному центрі; тижневий семінар «Методи та форми участі молоді у процесі формування місцевої молодіжної політики», що проводився у м. Святогорськ; тренінг «Шляхи передачі ВІЛ/СНІД» на зборі-поході «Козацькими шляхами» в Черкаській області, організований соціальною службою Києва; тренінг у м. Святогорськ по методиці складання молодіжних проектів; рольова гра, що проводилася у ГДПІІМ «Євросоюз»; семінар ВУСМО «Давайте поговоримо про права людини разом», де отримала сертифікат соціального тренера.

Діяльність Катерини дозволила охопити профілактичною роботою молодь міста Горлівки, розвинути свідомість юнацтва та допомогла сформувати нетерпиме ставлення до негативних явищ у молодіжному середовищі, сприяти їх викорінюванню та пропагувати повноцінний і здоровий спосіб життя.

Після народження дитини та відпустки по догляду за дитиною до 3 років працевлаштувалася за спеціальністю. Підтримує зв’язок із кафедрою, інститутом. Є членом ради Асоціації випускників ГРІ. Бере активну участь у різноманітних заходах ВНЗ, профорієнтаційній роботі.
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи