Конспект уроку у 6-ому класі до теми „Essen Вчитель: Марчук А. С. Тип уроку: комбінований Урок 9 з 10 за даною темою Мета уроку: Практична icon

Конспект уроку у 6-ому класі до теми „Essen Вчитель: Марчук А. С. Тип уроку: комбінований Урок 9 з 10 за даною темою Мета уроку: Практична


НазваКонспект уроку у 6-ому класі до теми „Essen Вчитель: Марчук А. С. Тип уроку: комбінований Урок 9 з 10 за даною темою Мета уроку: Практична
Дата конвертації29.06.2015
Розмір54.37 Kb.
ТипКонспект
скачати



План-конспект

уроку у 6-ому класі

до теми „Essen“

Вчитель: Марчук А.С.


Тип уроку: комбінований

Урок 9 з 10 за даною темою

Мета уроку:

Практична: підготувати учнів до написання комплексної роботи за темою; вчити учнів будувати монологічне висловлювання розповідного типу; активізувати лексичні одиниці з теми; активізувати граматичний матеріал: відмінювання прикметників за сильною відміною, порядок слів у реченні, дієвідміна дієслів у теперішньому часі.

Освітня: поширення кругозору учнів, формувати навички аналізувати та узагальнювати матеріал.

Розвиваюча: розвивати навички читання з повним розумінням прочитаного; розвивати навички усного мовлення за темою „Essen“; розвивати

Виховна: пробуджувати інтерес до вивчення німецької мови
Методичне обладнання уроку:

1) роздатковий матеріал: Arbeitsblatt 1 „Im Lebensmittelgeschäft“, Arbeitsblatt 2 „Eistorte“

2) презентація до теми „Essen“;

3) аудіо запис до фонетичної зарядки.

Схематичний план уроку:


Етап уроку

Час

І. Введення в мовне середовище

4 хвилини

ІІ. Перевідка домашнього завдання

7 хвилин

ІІІ. Основна частина уроку

  1. Оголошення теми і мети уроку.

  2. Активізація лексики.

  3. Розвиток навичок читання з повним розумінням прочитаного.

  4. Розвиток граматичних навичок.

  5. Розвиток навичок усного мовлення.


2 хвилини

5 хвилин

8 хвилин

6 хвилин

9 хвилин

ІV. Заключна частина уроку.

4 хвилини


ХІД УРОКУ
І. Введення в мовне середовище.

1. Привітання. Організація класу.

2. Мовленнєва зарядка.

- Wer hat heute Klassendienst?

- Welcher Tag ist heute? Der wievielte ist heute?

- Wie ist das Wetter heute?

3. Фонетична зарядка. (Слайд 2)

Мета: удосконалення навичок вимови продуктів харчування, активізація вивчених раніше лексичних одиниць; розвиток навичок аудіювання.

Прийом: повторення за диктором (аудіозапис)

  • Zuerst machen wir Mundgymnastik. Hört aufmerksam zu, seht die Bilder an und und wiederholt. Beachtet dabei die Betonung und Aussprache.

Lebensmittel: Käse, Brot und Brötchen, Aufschnitt, Eier

Obst: Bananen, Äpfel, Orangen, Birnen

Gemüse: Tomaten, Gurken, Paprika, Kartoffeln
ІІ. Перевірка домашнього завдання. (Слайд 3)

Мета: перевірити виконання домашнього завдання; перевірити рівень оволодіння лексикою до теми, вміння добирати лексику взалежності від контексту.

Прийом: взаємоперевірка з опорою на правильно виконане завдання.


  • Wir kontrollieren die Hausaufgabe. Welche Hausaufgabe habt ihr für heute?

  • Nehmt die Hefte eurer Banknachbarn, prüft und korrigiert die Fehler. Wer möchte den ersten Satz lesen?

  • War die Hausaufgabe schwer? Wer hat Schwierigkeiten?



ІІІ. Основна частина уроку.

  1. Оголошення теми і мети уроку. (Слайд 4)

  • Heute in der Stunde werden wir zur Kontrollarbeit vorbereiten. Wir wiederholen Wärter zu unserem Thema, deklinieren die Adjektiven und besprechen ein Kochrezept.

  • Stellen sich vor, dass wir zu einer Party vorbereiten. Was brauchen wir dazu? Das ist unser Vorbereitungsplan. Schaut an und sagt mir bitte, was müssen wir machen?



  1. Активізація лексики з теми. (Слайд 5)




Мета: активізувати лексику у мовленні учнів; розвивати граматичні навички – відсутність артикля перед іменниками – назвами продуктів харчування.

Прийом: виконання завдань на підстановку лексики.

  • Wir müssen in ein Lebensmittelgeschäft gehen. Aber zuerst stellen wir unseren Einkaufszettel zusammen. Ergänze die Wendungen durch die Wörter unten.




  1. Розвиток навичок читання з повним розумінням прочитаного. (Слайд 6)

Мета: розвивати навички читання з повним розумінням прочитаного, навички складання діалогу між покупцем та продавцем.

Прийом: робота в парах, складання діалогу з наданих реплік. (Arbeitsblatt „Im Lebensmittelgeschäft)

  • Unser Einkaufszettel ist fertig und wir gehen ins Geschäft und haben ein Gespräch mit der Verkäuferin. Ihr seht auf den Arbeitsblättern die vermischten Repliken. Sortiert diese Repliken: was sagt die Verkäuferin, was sagt die Kundin. Arbeitet zu zweit.


Прийом: читання і інтонування діалогу в парах.

  • Lest diese Dialoge zu zweit.




  1. Розвиток граматичних навичок. (Слайд 7)

Мета: вправляти учнів у відмінюванні прикметників, побудові речень з правильним порядком слів, вживанні дієслів у І особі однини, вживанні дієслів з відокремлюваним префіксом.

Прийом 1: виконання тренувальної вправи на визначення правильного закінчення прикметника.

  • Wir bereiten einen Festfisch vor, also wir müssen Geschmacke unserer Gäste kennen. Lest den Satz, bestimmte den Kasus und ändert die Adjektivsendung nach starke Deklination.



Прийом 2: індивідуальна робота; виконання вправи на вживання дієслів з правильним закінченням, порядок слів у реченні. (Слайд 10, Arbeitsblatt 2)

  • Nun werden einige Schüler die Eistorte zubereiten. Ihr bekommt solche Aufgabe: auf den Arbeitsblättern gibt es vermischte Sätzen. Stellt diese Sätze Reihe nach und ändert dabei die Verbsendungen.

  1. Розвиток навичок усного мовлення. (Слайд 12)

Мета: вчити учнів описувати порядок своїх дій під час нервування столу, вживаючи раніше вивчену лексику; вправляти у відмінюванні іменників.

Прийом: ігровий прийом – сніжний ком, доповнення речень.

  • Inzwischen werden wir den Tisch decken. Ihr habt die Satzanfänge und Bilder von Geschirr und Besteck. Ein Schuler beginnt den Satz und die Anderen wiederholen und nennen ein neues Wort.

  • Wer kann selbst alles beschreiben?



ІV. Заключна частина уроку.

  1. Підведення підсумків уроку.

  2. Оцінювання.

  3. Подача домашнього завдання.


Arbeitsblätter
Im Lebensmittelgeschäft

100 Gramm zu 6 Euro

Das passt.

- Hier bitte. Brauchen Sie Butter?

- Bitte. Sonst noch etwas?

- Ja, bitte. Wie viel Gramm brauchen Sie?

- Haben sie reifen Erdbeeren?

- Guten Tag!

1 Kilo, bitte.

- Hier bitte. Auf Wiedersehen!

- Ich nehme auch harter Käse, Wurst und weiser Brot.

- Ah genau! Bitte ein Päckchen!

Ich brauche noch Zitronentee. Was kostet er denn?

- Guten Tag! Sie wünschen?
Eistorte
Dann … ich Erdbeeren, Zucker und Joghurt in einer Schüssel. (vermischen)
Ich … frisch Erdbeeren und … sie zu Muss. (waschen, zerdrücken)
Danach … ich meine Eistorte. (vrezieren)
Ich … diese Maße gut mit Milch …. (umrühren)
Dann … ich die Förmchen. (füllen)
Und alle Förmchen … ich in den Kühlschrank. (stellen)
Поделиться:





База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи