Здивували… І, мабуть, багатьох переконали icon

Здивували… І, мабуть, багатьох переконали


НазваЗдивували… І, мабуть, багатьох переконали
Дата конвертації28.06.2015
Розмір24.91 Kb.
ТипДокументи
скачати

Здивували… І, мабуть, багатьох переконалиВже стало доброю традицією у багатьох навчальних закладах проводити Дні відкритих дверей. На подібних заходах намаються якнайкраще, якнайпереконливіше розповісти потенційним абітурієнтам про університет, академію, інститут або ж училище, зробити все для того, щоб визначити вибір сьогоднішніх школярів.

Цій важливій справі приділяється постійна увага і на нашій кафедрі. Такому заходу передує велика підготовча робота. Насамперед, агітаційна. Викладачі і студенти кафедри технології харчування відвідують школи, училища, технікуми Києва, запрошують їх учнів та викладачів на Дні відкритих дверей. І чимало молоді, їхніх наставників відгукуються на запросини, охоче знайомляться з університетом, умовами навчання в ньому загалом і за нашою спеціальністю зокрема.

Недавній День відкритих дверей кафедра намагалась провести традиційно і не традиційно. Так, були у потенційних абітурієнтів зустрічі з нашими викладачами і студентами, роздача агітаційних матеріалів. Та чи не найкращим агітатором став конкурс, який продемонстрував уміння, можливості окремих груп. Мета конкурсу - показати не лише теоретичні знання, а й їх практичне застосування. Кожна група не тільки представляла осінню композицію з дарів чудової природи, а й намагалась розкрити ідею задуму за допомогою легенди, оповідання, інших форм розгорнутої розповіді. І це, мені здається, вдалося всім. Вони розкрили основну думку конкурсу, девізом якого було: "Золота осінь студентства".

Кожна група вклала свій зміст у композицію. В одних це була тема кохання, в інших - здоров'я, багатство природи, сімейний добробут і т.п. Увагу численних відвідувачів привернули будиночок із вафель, ваза для фруктів, зроблена з цукерок, печиво... з огіркового розсолу, їжачки, голки яких були з неочищеного насіння, випечений кошик, наповнений плодами, торти та чимало іншого. Більшість рецептів їх автори не розкривали (можливо, побоювались, щоб "суперники" не скористались ними пізніше?).

Відвідувачі своєрідної виставки оцінювали композицію словами найвищої похвали: "чудово", "грандіозно", "надзвичайно" і т.п. Слід сказати, що більшість груп не звертались по допомогу до дизайнерів: юних технологів виручала бурхлива фантазія. Тож і вийшли справжні витвори мистецтва. Це за оцінками фахівців.

До речі, оцінювали композиції відвідувачі своєрідної виставки - кожному з них вручали спеціальний листок, який більшість охоче заповнювали. І все ж остаточний висновок залишався за журі. До нього входили доцент А.І. Юліна, старші викладачі O.K. Хлоп'як та Н.І. Яценко на чолі із завідувачкою кафедри, професором М.М. Калакурою. Як пізніше визнали досвідчені фахівці, дуже важко було визначити переможця конкурсу. Та перемогло, як завжди, кохання. Композиція другокурсників, підкріплена казкою про високе і чисте почуття, набрала найбільше голосів на свою підтримку.

На Дні відкритих дверей побували чимало представників інших кафедр, багатьох управлінь, відділів і служб університету. Керівник навчального закладу академік П.М. Таланчук подякував студентів за їхню працьовитість, уміння, світлі прагнення і пообіцяв уже найближчим часом створити кращі умови для кафедри - щоб не тільки мали можливість глибоко вивчати теорію, а й забезпечувати виготовленою власними руками продукцією весь ВНЗ.

Так, велике виростає з малого. Конкурс переконливо засвідчив, що кафедра готує гарних спеціалістів, котрі будуть успішними, конкурентоздатними на сучасному ринку праці.
Оксана ВОЛОДИМИРОВА,

викладач кафедри технології харчування,

Газета «Університет «Україна», №11-12, 2004
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи