День відкритих дверей – березень 2012 в народі кажуть: «Восени І курчата курми будуть» icon

День відкритих дверей – березень 2012 в народі кажуть: «Восени І курчата курми будуть»


НазваДень відкритих дверей – березень 2012 в народі кажуть: «Восени І курчата курми будуть»
Дата конвертації27.06.2015
Розмір16.86 Kb.
ТипДокументи
скачати

День відкритих дверей – березень 2012
В народі кажуть: «Восени і курчата курми будуть». Але додамо до цього: якщо всі збережуться.

А коли перевести у площину вищих навчальних закладів, то йтиметься про набір студентів, які мають відвідувати заняття, отримуючи належну освіту. Тож про наявність відповідного контингенту слід дбати завчасно. Тим більше, що є серйозні проблеми демографічного плану, за набір студентів змагаються сотні навчальних закладів, причому перевагу мають більш відомі і знані в Україні.

Одним із перевірених та ефективних засобів залучення молоді до навчання є дні відкритих дверей. Влаштовують їх усі без винятку виші. Не став винятком і наш університет. Останній День відкритих дверей відбувся останньої суботи березня.

Загалом до університету цього дня завітали близько 100 учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ і промислово-технічного коледжу столиці. Окремою групою ходили наймолодші з потенційних абітурієнтів. Це 14 дев’ятикласників шкіл Києва, м. Бровари і Києво-Святошинського району. Ними опікувався Коледж «Освіта» нашого університету.

Але спочатку було загальне зібрання. Перед майбутніми абітурієнтами виступили директори інститутів: В.В. Малишев (Інженерно-технологічний інститут), В.В. Поліновський (Інститут комп’ютерних технологій), декан факультету біомедичних технологій В.В. Нарожнов, заступник директора Інституту економіки та менеджменту Л.Г. Стожок, директор Коледжу «Освіта» С.І. Смолянова. Відповідальний секретар приймальної комісії О.А. Волинчук розповіла про умови прийому до університету. Цю розповідь доповнив відеофільм про навчальний заклад.

Для учнів була влаштована екскурсія по університету. Вони побували в навчальних аудиторіях, кабінетах, лабораторіях, видавничо-друкарському комплексі, мали розмови з керівниками, викладачами інститутів та факультету біомедичних технологій.

Не залишився осторонь і відділ виховної роботи університету. Його активісти познайомили потенційних абітурієнтів із роботою відділу, з організацією дозвілля студентів, зокрема зі скаутським рухом у навчальному закладі.

Сподіваємося, що День відкритих дверей допоміг більшості юнаків і дівчат визначитись із подальшим навчанням, а тим, хто це зробив раніше, утвердитись у своєму виборі.
Костянтин Пархоменко

Газета «Університет «Україна» №3-4 2012
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи