Аналіз робіт учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови І літератури у 2012-2013 н р icon

Аналіз робіт учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови І літератури у 2012-2013 н р


НазваАналіз робіт учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови І літератури у 2012-2013 н р
Дата конвертації26.06.2015
Розмір13.47 Kb.
ТипДокументи
скачати

Аналіз робіт

учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з російської мови і літератури у 2012-2013 н.р.
27.01.2013 на базі КОІПОПК відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. У зазначеному етапі змагань взяли участь учнівські команди 27 районів і міст Київської області; загальна кількість учасників – 74 учні (11 клас – 23; 10 клас – 27; 9 клас – 24). Слід відзначити, що кількість учасників олімпіади зростає з року в рік.

Аналіз робіт показав, що більш високими є результати учнівських команд міст Броварів, Білої Церкви, Славутича, Бориспільського району.

У цілому більш високих результатів досягли учні 11 та 10 класів (найбільша кількість набраних балів за виконання завдань олімпіади в 11 класі – 47.5, в 10 – 47 із можливих 50 балів). Дещо нижчими є показники досягнень учнів 9 класів (найвищий результат у 9 класі – 34.5 балів).

Краще учні всіх класів справилися з граматичними завданнями. Одинадцятикласники продемонстрували зрілість суджень, самостійність мислення, креативність при написанні есе.

Дев'ятикласники у своїх роботах допустили значну кількість орфографічних помилок. Більшість учасників олімпіади не дали відповіді на питання щодо "говорящих" прізвищ героїв оповідання А.П. Чехова "Хамелеон".

Десятикласники часто вживають українізми, неправильно вживають "краткие формы" прикметників і дієприкметників. У завданнях з літератури не прослідковується чіткість у визначенні теми та ідеї вірша, неправильно визначаються засоби художньої виразності.

Учні одинадцятих класів допустили помилки у написанні ь в дієсловах, суфіксів дієприкметників, при постановці розділових знаків у складнопідрядних реченнях.

На ці помилки слід звернути увагу під час підготовки до наступної олімпіади.

Журі обласного етапу Всеукраїнської

учнівської олімпіади з російської мови і літератури
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи