Їм віра допомагала вистояти! Зустріч із Левком Лук’яненком та Олександром Скіпальським icon

Їм віра допомагала вистояти! Зустріч із Левком Лук’яненком та Олександром Скіпальським


НазваЇм віра допомагала вистояти! Зустріч із Левком Лук’яненком та Олександром Скіпальським
Дата конвертації27.06.2015
Розмір11.11 Kb.
ТипДокументи
скачати

ЇМ ВІРА ДОПОМАГАЛА ВИСТОЯТИ!
Зустріч із Левком Лук’яненком та Олександром Скіпальським
10 жовтня 2011 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулась зустріч із видатними політичними та громадськими діячами України: народним депутатом України, письменником Левком Григоровичем Лук’яненком; народним депутатом України, колишнім заступником голови СБУ, генерал-лейтенантом, почесним головою правління Об’єднання ветеранів розвідки України Олександром Олександровичем Скіпальським.

Викладачі та студенти інституту із захопленням слухали розповідь Левка Лук’яненка про його життя, яке він присвятив боротьбі за вільну та незалежну Україну. Адже ще у 1961 році Левко Григорович був засуджений до розстрілу (пізніше смертна кара була замінена на 15 років ув’язнення), за те що виношував ідею відриву УРСР від СРСР На запитання : «Чи не шкодує він, що все його життя було тернистим?», Левко Лук’яненко, не задумуючись, відповів – «Це того вартує. Я щасливий тому, що та ідея, за яку боровся, стала реальністю».

Розповідь Левка Лук’яненка доповнив Олександр Скіпальський.

Сподіваємось, що ця зустріч для студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» стане незабутньою, адже вони почули цікаві факти про становлення України, які не прочитаєш у жодному підручнику. На завершення зустрічі гості подарували авторські книги, які поповнять бібліотечний фонд інституту.
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи