«Перемога… Пам\

«Перемога… Пам'ять …Примирення!»


Назва«Перемога… Пам'ять …Примирення!»
Дата конвертації25.06.2015
Розмір20.99 Kb.
ТипДокументи
скачати

«Перемога… Пам'ять …Примирення!»
Саме під таким гаслом студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини привітали ветеранів та вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Кожного року інститут проводить заходи до дня Перемоги і цей рік не став винятком.

Мета - активізувати студентів закладу, заохотити їх до вивчення та аналізу історичних подій війни 1939-1945 років, спонукати їх до творчого пошуку, самореалізації, згуртувати студентський актив у спільній творчій діяльності.

Цього року захід був проведений у формі тематичного конкурсу-змагання між студентськими командами, присвячениому пам’яті, вшануванню та примиренню, бо давно підтверджено думку: «ХТО НЕ ЗНАЄ СВОГО МИНУЛОГО, ТОЙ НЕ МАЄ МАЙБУТНЬОГО»!

Учасники команди «Незламні» та «Маки пам’яті» активно готувалися до цієї події, вони вивчали питання, пов’язані з історією війни 1939-1945 рр., відвідували музеї нашого міста, готували презентації, брали участь в університетській акції «Книга пам’яті», в акції «Ланцюг поколінь».

У конкурсі «Історична бліц-вікторина «Ми пам’ятаємо!» обидві команди, відповідаючи на запитання, ще раз усім показали, що «ніщо не забуте, і воно в нашій пам’яті назавжди».

Команди поділилися враженнями, що залишились у них після походу до музеїв м. Миколаєва.

Найбільше вразила університетська акція «Книга пам’яті», до якої студенти поставились дуже серйозно. Адже кожну родину торкнулася ця страшна подія 1939-1945 років. У цьому році зміст книги Пам’яті за участі студентів поповнено чотирма історіями.

Серед різноманітних історичних джерел з теми війни окремою групою стоять листи з фронту. Їх можна назвати найбільш людяними документами, які розкривають здебільшого духовний стан людини в дуже тяжких умовах війни. Листи з дому на фронт допомагали солдатам вистояти і перемогти ворога…

Не залишили і поза увагою події, що стосуються нашого життя і сьогодні. Адже ні для кого не секрет, що відбувається на Сході. Більше року наша країна перебуває у стані військового протистояння. Гинуть люди, діти, військові, руйнуються міста і села. У тяжкому депресивному стані перебуває більшість людей. Та найтяжче тим, кому доводиться зараз тримати зброю, залишивши своїх рідних, свої домівки, свої справи.

Також студенти підготували Фронтовий міні-концерт «Перемога, свята Перемога», вони вклали свою душу в цей виступ, і наші глядачі ніби перенеслися на машині часу в жахливі події воєнних років.

На свято, присвячене до 70-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, був запрошений учасник бойових дій Другої світової війни Тарасенко Дмитро Феофанович, який заслуговує на велику пошану. За свою відвагу Дмитро Феофанович нагороджений багатьма медалями та орденами. Пройшовши війну, він у свої 90 років залишається бадьорим та мужнім чоловіком.

Захід пройшов під гаслом «Пам’ятаємо, Перемагаємо!». Пам’ятати потрібно, аби не повторити НІКОЛИ ЗНОВУ!
Ржепушевська Тетяна Валеріївна,

студентка І курсу спеціальності «Журналістика»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини
Поделиться:

База даних захищена авторським правом ©unikum.asyan.org 2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи